Odluka o izboru pristupnika za upis u 1. godinu studija (2023./2024. ak. god.)

Na temelju javnog natječaja za upis studenata na doktorski studij Biofizike, objavljenog u listu Universitas broj 166, dana 25. rujna 2023. godine, i na mrežnim stranicama Fakulteta, u natječajnom roku prijavilo se pet kandidata: Karla Akrap, mag. educ. biol. et chem., Martina Grubeša, mag. phys. et geogr., Lovro Gudlin, mag. edu. phys., Ivana Kero, mag. biol. mol., i Marina Ugrin, mag. educ. biol. et chem. Prijave na natječaj zaprimale su se do 30. studenog 2023. godine.

Dostavljenu natječajnu dokumentaciju razmotrilo je Natječajno povjerenstvo u sastavu:

• izv. prof. dr. sc. Larisa Zoranić (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu) – predsjednica,
  • doc. dr. sc. Martina Požar (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu) – članica,
  • prof. dr. sc. Vesna Boraska Perica (Medicinski fakultet u Splitu) – članica,

imenovano na elektroničkoj sjednici Vijeća doktorskog studija održanoj 11. – 15. prosinca 2023. godine. Natječajno povjerenstvo donijelo je Odluku o izboru pristupnika za upis u 1. godinu za akademsku godinu 2023./2024.:

1. Karla Akrap, mag. educ. biol. et chem.,
  2. Martina Grubeša, mag. phys. et geogr.,
  3. Lovro Gudlin, mag. edu. phys.,
  4. Ivana Kero, mag. biol. mol.,
  5. Marina Ugrin, mag. educ. biol. et chem.