Martina Požar – jedna od četiri mlade znanstvenice nagrađene stipendijama L’Oreal-UNESCO

Martina Požar, studentica poslijediplomskog sveučilišnog studija Biofizika s Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu, nedavno je nagrađena stipendijom L’Oreal-UNESCO koja je dodijeljena 12. put u Hrvatskoj, a 20 puta u 117 zemalja svijeta.

U nastavku pogledajte galeriju fotografija sa svečane dodijele stipendija Nacionalnog programa „Za žene u znanosti“ za 2018. godinu u organizaciji L’Oreal ADRIA i Hrvatskog povjerenstva za UNESCO pri Ministarstvu kulture Republike Hrvatske.

Više informacija možete pronaći na sljedećinm poveznicama:

Ministarstvo znanosti i obrazovanja: Četiri mlade znanstvenice nagrađene stipendijama L’Oreal-UNESCO

Vecernji.hr: “Za žene u znanosti”

Dnevnik.hr: Četiri mlade znanstvenice nagradjene stipendijama L’Oreal-UNESCO

Nadopuna obavijesti

O našoj doktorandici Martini Požar je jučer (16. svibnja 2018.) objavljen i opširan članak u Slobodnoj Dalmaciji, koji u cijelosti možete pročitati na sljedećoj poveznici:

Ona je bolja Hrvatska: Svaka čast Parizu, ali na svjetskoj razini može se raditi i iz Splita