Odluka o izboru pristupnika za upis u 1. godinu studija (2021./2022. ak. god.)

Temeljem javnog natječaja za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studij Biofizike, objavljenog u Universitasu broj 143 od 27. rujna 2021. godine i na mrežnim stranicama Fakulteta, prijavila su se četiri kandidata: Doris Crnčević, mag. edu. biol. et chem., Sanja Kapetanović, mag. math. et phys., Doris Plećaš, mag. oecol. et prot. nat. i Antonio Sabljić, mag. chem.

Dostavljenu natječajnu dokumentaciju razmotrilo je Natječajno povjerenstvo u sastavu:

• prof. dr. sc. Irena Drmić Hofman (Medicinski fakultet u Splitu) – predsjednica,
  • doc. dr. sc. Viljemka Bučević Popović (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu) – članica,
  • doc. dr. sc. Damir Kovačić (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu) – član,

imenovano na elektroničkoj sjednici Vijeća doktorskog studija od 15. studenog 2021. godine.

Natječajno povjerenstvo donijelo je Odluku o izboru pristupnika za upis u 1. godinu za ak. god. 2021./2022.:

1. Doris Crnčević, mag. edu. biol. et chem.,
  2. Sanja Kapetanović, mag. math. et phys.,
  3. Antonio Sabljić, mag. chem.