Odluka o izboru pristupnika za upis u 1. godinu studija (2020./2021. ak. god.)

Temeljem javnog natječaja za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studij Biofizike, objavljenog u Universitasu broj 131 od 28. rujna 2020. godine i na mrežnim stranicama Fakulteta, prijavljeno je troje kandidata: Roberta Frleta, mag. ing. agr., Antonija Kraljević, mag. phys. i Ivan Mardešić, mag. phys.

Dostavljenu natječajnu dokumentaciju razmotrilo je Natječajno povjerenstvo u sastavu:

• izv. prof. dr. sc. Larisa Zoranić (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu) – predsjednica,
  • doc. dr. sc. Viljemka Bučević Popović (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu) – članica,
  • izv. prof. dr. sc. Marija Raguž (Medicinski fakultet u Splitu) – članica,

imenovano na elektroničkoj sjednici Vijeća doktorskog studija od 10. studenog 2020. godine, te je donesena Odluka o izboru pristupnika za upis u 1. godinu za ak. god. 2020./2021.:

1. Roberta Frleta, mag. ing. agr.
  2. Antonija Kraljević, mag. phys.
  3. Ivan Mardešić, mag. phys.